А на табло все, як на зло, одні нулі ... - спорт

Наша дружина приїхала за сім годин до гри. Розмістилася в готелі. Пообідала і - спатоньки. Гра носила чисто тренувальний характер. Клаптиками у наших вимальовувався якийсь візерунок атак. Особливо перші хвилин 15. Запам'ятався розіграш Рязанцев - Погребняк поблизу воротарського, коли Павло бив, здавалося, напевно в дальній нижній кут, але м'яч розминувся зі стійкою в метрі. Крім Рязанцева в збірній дебютували Шешуков і (у другому таймі) Бурлак. Шешуков картини як мінімум не зіпсував, а Рязанцев і зовсім виглядав здорово, підігруючи Погребняку, Білялетдінова, Дзагоєва ... Бурлак трохи хвилювався, але і він перший іспит не провалив.

За небезпечними моментами рахунок 4: 3 на користь збірної Росії. Камерунець Бенджамін Муканджо міг забити нам «гол у роздягальню» на 41-й хвилині. Нападаючий підкручував м'яч в дальній від Малафєєва кут, але ... Не докрутили. Повз. Ще двічі м'яч потрапляв то в стійку, то в поперечину воріт збірної Росії. І все після ударів головою після розіграшів стандартів.

Як мінімум тричі міг забити Дзагоєв. А удар на 85-й хвилині і зовсім міг стати переможним. Жирков видав Дзагоєва дивовижний по точності пас, Алан виходив один на один ... Ударив, але - мимо. Знову мимо. Змастив Дзагоєв, плюнув в серцях під ноги і був такий.

Фінальний свисток злився зі свистом трибун. Це наші нечисленні вболівальники оцінили гру в Зальцбурзі.