Анжи програв Янг бойз і вийшов в плей-офф Ліги Європи з другого місця

У швейцарському Берні та італійською Удіне закінчилися матчі шостого туру групового раунду Ліги Європи в групі А. Махачкалінський "Анжи" в матчі, який не мав для російського клубу турнірного значення, поступився "Янг Бойз" - 1: 3.

Зустріч на засніженому полі бернского стадіону проходила на зустрічних курсах, незважаючи на важкі умови. В кінці першого тайму суперники перетворили свої моменти в голи: на 38-й хвилині Сарате скористався метушнею біля воріт Габулова і проштовхнув м'яч у сітку, а вже в компенсований арбітром час Ахмедов чітко реалізував вихід один на один. Варто відзначити, що обидва голи викликали невдоволення у пропустили команд, які вважали, що голи забивалися з офсайдів.

Після перерви більш мотивований "Янг Бойз" відразу скористався помилкою захистом "Анжи", і Костанцо вдруге пробив Габулова - цього разу з лінії штрафної. Після цього суперники продовжили змагатися у відкритому футболі, однак четвертий м'яч у цій зустрічі був забитий в самій кінцівці - Гонсалес покарав розкрився "Анжи" в контратаці. Чи не порадував шанувальників "Анжи" і форвард Ласіна Траоре, який в середині другої половини отримав друге попередження за нирок і суперечки з арбітром і був видалений з поля. Таким чином, івуарієць не допоможе своїй команді в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

В іншій зустрічі "Ліверпуль" з мінімальним рахунком здолав "Удінезе" і разом з "Анжи" вийшов в плей-офф турніру.

Ліга Європи
Група А
6-й тур

Янг Бойз (Берн, Швейцарія) - Анжи (Махачкала, Росія) - 3: 1
Голи: Сарате, 38 (1: 0); Ахмедов, 45 + 2 (1: 1); Костанцо, 52 (2: 1); Гонсалес, 90 (3: 1).
Попередження: Гонсалес, 90 + 1 - Карлос, 8; Траоре, 33; Тагірбеков, 48.
Вилучення: немає - Траоре, 69.

Удінезе (Удіне, Італія) - Ліверпуль (Ліверпуль, Англія) - 0: 1
Голи: Хендерсон, 23 (0: 1).
Попередження: Фаббріні, 17; Паскуале, 67; Агйеманг-Баду, 80 - Сусо. 36; Аллен, 71; Каррагер, 82.
Вилучення: Паскуале, 79 - немає.