Фк - тобол - зіграв перший домашній матч - тобольская правда

Фото Дар'ї Федотової

Сьогодні футбольний клуб «Тобол», який по осені був уже відспівати деякими громадянами, зіграв перший домашній матч. В 1/4 фіналу міжрегіональної раунду Кубка Росії тоболякі брали на своєму полі дублерів «Тюмені». Перший матч «Тобол» програв з небезнадёжним рахунком 1: 2, і шанси на благополучний результат у синьо-білих були пристойні. Ось тільки і зіграти потрібно було пристойно.

Початок матчу видався спокійним. Йшла боротьба за територію, і перші 10 хвилин поєдинку агресора не виявили. Але потім флангові атаки тоболяков (зліва - Дмитро Бобров, Аркадій Масаковскій, праворуч - Павло Бізін, Олексій Шишкін) стали частіше завершуватися непоганими передачами в штрафний майданчик, і перевага синьо-білих позначилося досить явно.

Втім, Тюменці гасили ці пориви досить спокійно. До пори до часу гасили.

На 15 хвилині Андрій Масаковскій за допомогою пресингу змусив помилитися захисника «Тюмені» і вивалився один в один з воротарем Ігорем Телкова, але кіпер виявився спритнішим за. Треба сказати, що в ході матчу, ледь втративши м'яч, наші хлопці активно йшли на відбір, і виходило у них це непогано. Суперники не встигали не те щоб голову підняти і озирнутися - приладнати снаряд до ноги часу не мали.

До 20 хвилині перевага «Тоболу» було вже повним. М'яч у гравців «Тюмені-Д» не затримувався довше ніж на 10-15 секунд. І привид голи вже бродив по чорно-білій штрафний.

Чи не на жарт розійшовся наш 19-річний дебютант Шишкін. Ось він нав'язує боротьбу захиснику гостей і опановує м'ячем. Спільними зусиллями Тюменці виносять сферу на кутовий. Подає все той же Шишкін. М'яч в повітрі ... І там же центральний захисник «Тоболу» Ольшанський ... І вони зустрічаються в небесах. І Володимир з ближнього кута воротарського кивком голови відправляє подарунок в сітку воріт Телкова - 1: 0.

Далі пішов 25-хвилинний відрізок тотальної переваги господарів поля. Високий пресинг, абсолютна зібраність захисників на своїй половині поля, впевнена гра воротаря «Тоболу» Олександра Терен - все це допомагало тоболякам атакувати впевнено, домінувати і на флангах, і в центрі атаки.

Могли наші хлопці забити з гри, але удача знову посміхнулася від кутового прапорця, на цей раз з лівого флангу. Подавав знову-таки Шишкін (кажу ж - відмінний дебют Олексія). Андрій Масаковскій бив з близької відстані, але цей удар Тюменці спільними зусиллями блокували. Але до відскочив м'ячу першим встиг Ільфат Баязитов, який був нещадно точний. На 42 хвилині матчу рахунок стає 2: 0

Другу половину матчу можна вважати слабкою копією першого тайму. Тоболякі атакували більше і захищалися дуже впевнено. Піднявся шквалистий вітер, але гра навпаки - заспокоїлася. Темп матчу впав, хоча боротьби в центрі поля менше не стало.

Небезпечних моментів біля воріт «Тюмені» поменшало, хоча старший масковскій протягом однієї хвилини отримав послідовно два шанси на взяття воріт. А з боку гостей і зовсім щодо небезпечної можна вважати лише одну контратаку, яку Тереня перервав, вийшовши за межі штрафного майданчика.

Так і завершився чвертьфінальний поєдинок. За результатами двох зустрічей в півфінал Кубка вийшов «Тобол». У наступному раунді наших хлопців чекає зустріч з «Шахтарем» (Коркін).

Ну а в першості Росії III дивізіон ( «Урал - Західна Сибір») «Тобол» дебютує 6 травня о Омську, де зустрінеться з «Іртиш». Перший домашній матч регулярного чемпіонату на своєму полі синьо-білі проведуть 19 травня. Противник - «Металург-Магніт» з Магнітогорська.

Вболіваємо за наших. Зустрічаємося на стадіоні.