Доброзичливість - ось головне при спілкуванні з новими людьми. Я б сказала - будьте собою, але характери у всіх людей різні, деякі не дуже прості і легкі, і буде дивно якщо з першого робочого дня Ви будете вести себе неналежно новачкові. Так що перший час все-таки краще попредержать свій гонор (якщо такий взагалі є). Яким би складним характером Ви не мали, не варто відразу його оприлюднити. Постарайтеся до всіх ставитися привітно, посміхатися і намагатися бути простим і приємним слухачем, елементарні вітання, фрази "доброго ранку, як ся маєте, до завтра, хороших вихідних" можуть позитивно налаштувати людей до Вас. Ну і в плані роботи - намагайтеся все робити на совість, уважно слухати поради, які Вам дають більш досвідчені люди, виконувати доручення начальства, але і не показуйте себе так, щоб посадити когось "собі на шию".
система вибрала цю відповідь найкращим
Переконана, що найкраще влитися в колектив в ситуаціях, зовсім не пов'язаних з роботою. Корпоратив, Дні народження, спорт, екскурсії тощо І не варто сильно мудрувати, таких не люблять. Ініціативу теж краще притримати до кращих часів. Чоловічу половину бажано зачарувати, а ось жіночої слід догоджати (перший час) - частіше хвалити, захоплюватися і робити компліменти. Особливої прихильності можете добитися, дивуючись віком "Ніколи б не сказала, що Вам." А от самій - скромніше, простіше. Всьому свій час.
Є цікаве питання? Задайте його нашої спільноти, у нас напевно знайдеться відповідь!
Діліться досвідом і знаннями, заробляйте нагороди і репутацію, заводите нових цікавих друзів!
Задавайте цікаві питання, давайте якісні відповіді і заробляйте гроші. Детальніше..
Статистика проекту за місяць
Нових користувачів: 7541
Створено питань: 35221
Написано відповідей: 113495
З'єднання з сервером.