![Картопля по-селянськи з салом (салом) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-6f685618.jpg)
Вже дуже я поважаю це блюдо. Картопля по-селянськи з салом - це шалено смачно і надзвичайно просто. Пам'ятаю, що коли ми були ще зовсім маленькими, мама готувала нам щось схоже. Картоплю ретельно мили, розрізали навпіл і викладали на деко, а зверху прикріплювали шматочок сала за допомогою зубочистки. На жаль, моя духовка далека від ідеалу. Тому мені довелося трохи переробити рецепт дитинства. Одне залишилося незмінно - картопля по-селянськи все така ж смачна, вона часто стає для нас справжнім святковим блюдом. Спробуйте цей чудовий гарнір. і ви не пошкодуєте!
Для приготування картоплі по-селянськи з салом вам знадобляться:
-картопля,
-200-300 грам солоного сала,
-сіль,
-спеції,
-травички.
1. Картопля необхідно почистити, помити і нарізати на невеликі шматочки.
![Картопля по-селянськи з салом (картопля) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-e34a13a2.jpg)
2. Ретельно посолити, поперчити і приправити різними травами (сушений кріп, базилік буду дуже до речі). Викласти картоплю на деко.
![Картопля по-селянськи з салом (салом) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-35677577.jpg)
3. Нарізати сало, добре його посолити, якщо воно не досить Просолов, і викласти зверху на картоплю. Можна на деко налити трохи води, так картопля буде готовий набагато швидше.
![Картопля по-селянськи з салом (картопля) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-ea9c88e3.jpg)
4. Ставимо деко в духовку. Через хвилин 40 картопля по-селянськи з салом готова!
![Картопля по-селянськи з салом (салом) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-e0830251.jpg)
Схожі рецепти:
![Картопля по-селянськи з салом (картопля) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-b1251a8a.jpg)
![Картопля по-селянськи з салом (по-селянськи) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-981ffba9.jpg)
![Картопля по-селянськи з салом (по-селянськи) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-eb66fb68.jpg)
![Картопля по-селянськи з салом (салом) Картопля по-селянськи з салом](https://images-on-off.com/images/135/kartoshkapoderevenskissalom-b41243f0.jpg)
А я коли жила в гуртожитку, теж навчилася робити «кораблики» з салом. Правда, духовки у нас не було, зате виручала радянська чудо-піч (до речі, розкішна річ, все хотіла б її купити, але навіть не знаю, де шукати). Зараз я періодично теж готую щось на зразок цього рецепта, тільки нарізаю картоплю кружечками і на кожен шматочок кладу скибочку сала. А для тих, хто сала боїться 😀. можна порадити полити картопельку оливковою олією, гарненько перемішати і відправити в духовку. Можна пальці проковтнути! =)