Новини спорту -

Збірна Росії програла в середу товариський матч команді Естонії - 1: 2. Наші суперники по групі на ЧС бельгійці поступилися з рахунком 2: 3 грекам, Туніс внічию зіграв з Норвегією, а японці в гостях здолали поляків - 2: 0

У вчорашньому товариському матчі тренерський штаб збірної Росії перевіряв в справі найближчий резерв національної команди напередодні чемпіонату світу, до якого залишилося трохи менше двох місяців. На жаль, слідом за поразкою від ірландців було ще одне - від скромної команди Естонії, з рахунком 1: 2.

Зустріч почалася з атак господарів, і на 10-й хвилині кращий снайпер естонської збірної Андреас Опер, який виступає за данський "Ольборг", скориставшись розхитаністю російської оборони, відкрив рахунок, блискуче перегравши Нігматулліна. Вже через вісім хвилин спартаківець Володимир Бесчастних рахунок зрівняв. Після цього гра дещо заспокоїлася, небезпечних моментів ні в одних, ні в інших воріт практично не виникало.

Коротенько про інших матчах національних збірних. Господарі нинішнього світової першості японці сенсаційно обіграли в гостях команду Польщі з рахунком 2: 0 - голи забили Наката і Такахара. Команда Тунісу в черговий раз зіграла внічию - на цей раз з норвежцями. А наш суперник по групі збірна Бельгії, ведучи в Афінах з рахунком 2: 0, в результаті програла господарям 2: 3.

Збірна України з рахунком 1: 4 поступилася в Бухаресті команді Румунії - гол престижу у складі української збірної забив у другому таймі Шищенко. Віченцо Монтелла приніс збірній Італії гостьову перемогу над Англією, забивши у другому таймі два голи. У складі англійців зміг відзначитися Роббі Фаулер. Збірна Німеччини з рахунком 4: 2 обіграла американців, а іспанці поступилися в гостях голландцям - 0: 1. Нарешті, чемпіони світу французи з рахунком 5: 0 розгромили шотландців. Голи у господарів поля забили Зенедін Зідан, Тьєррі Анрі, Філіп Марлі і Давид Трезеге (двічі).