В один прекрасний момент людству стало відомо, що з деяких, здавалося б, непридатних речей, можна зробити дивовижні витвори. Досить часто зустрічаються оригінальні вироби з пластмасових пляшок, одноразового посуду, газет або журналів. Візьміть хоча б коробки з-під шоколадних цукерок. Всередині у них є коррекси (спеціальні форми для зберігання шоколадних цукерок). Мені прийшла в голову ідея створити з коррексів новорічну змійку.
Для цієї саморобки вам знадобляться: клей ПВА, клей «Дракон», коррекси, новорічна мішура (можна використовувати шматочки старих залишків), обрізки кольорового паперу або фломастери, стельова плитка або картон.
У мене знайшлося два різних коррекса.
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (новорічна) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-3b334b67.jpg)
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (новорічна) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-c78ba303.jpg)
Сміливо розріжте їх на окремі шматочки. Після цього візьміть одну стельову плитку і почніть викладати змію. Якщо такої немає під рукою, використовуйте картон. Змійка може бути викладена в довільній формі. У моєму варіанті це широка частина голови, звивисте тіло і закручений хвіст.
Коли ви бачите, що розрізаних частинок досить і виходить щось схоже на змійку, починайте приклеювати частки до плитки. Ці матеріали цілком може з'єднати клей ПВА. Приклеювати слід поступово і не поспішаючи, щоб частинки не зміщувалися. Шар клею потрібно робити товстим. Має вийти приблизно ось так:
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (змійка) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-7e86d8ac.jpg)
Залиште змійку просушуватись на кілька годин. Для того, щоб вона вийшла веселенька, використовуйте новорічну мішуру.
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (змійка) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-7790599b.jpg)
Викладіть мішуру по контуру з двох сторін змійки. Колір можете вибрати на ваш розсуд. Більш придатними будуть такі кольори: синій, зелений, сріблястий або золотавий. Для прикріплення мішури використовуйте клей «Дракон». Його можна наносити краплями на невеликій відстані один від одного.
Далі виконуємо останній штрих. Для натуральності наклейте з кольорового паперу очей зеленого кольору. Я використовувала залишки кольоровий самоклейки. Зіниця можна зробити маленьким чорним кружком з паперу або намалювати фломастером. Для переконливості виріжте або домалюйте мову червоного кольору. Змійка готова!
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (змійка) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-36c117c8.jpg)
![Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками (новорічна) Новорічна змійка, майстер-клас своїми руками](https://images-on-off.com/images/123/novogodnyayazmeykamasterklasssvoimirukam-0d05e48d.jpg)