![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (тісто солоне) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-38a408a9.jpg)
Тут я показала кілька способів відразу.
1. Можна нарізати по 65-70 см дріт і нанизувати на кожну 99 бісерин.
2.Чи відразу нанизувати весь або частину бісеру на дріт, потім поступово робити гілочки (я віддаю перевагу такій).
3.Також можна або робити багато гілочок і потім обрізати або кожну відрізати. Або робити тільки петельки, а потім розрізати і зробити гілочки.
Вообщем пробуйте і шукайте зручний для вас.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (виріб) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-18d96297.jpg)
Тепер про збірку. На одній гілці 99 бісерин, по 9 в петельці і 11 петельок на гілці. Скільки гілок не рахувала, робила поки дріт не закінчилася. (Бісера трохи залишилося.)
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (дріт) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-21849cc5.jpg)
Тепер про симетрії. Думаю це не обов'язково, в різнобій навіть цікавіше.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (виріб) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-7bd2b345.jpg)
Ну а далі кожну гілочку обмотуємо флористичної стрічкою.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (дерево) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-f8bcd643.jpg)
І починаємо збирати в гілочки. Я збирала по дві-п'ять, а потім в гілочки побільше, але там вже додавала твердий дріт. На фото видно, стирчить знизу.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (бісер) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-5706a6e6.jpg)
Великі гілки товщають малярським скотчем. І знову стрічка зверху.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (бісер) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-535c3370.jpg)
Збираємо кому як подобається, на око. ;-)))
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (фарба) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-ebd90087.jpg)
Це вже зібраний варіант.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (бісеру) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-22e2159d.jpg)
Потім фарбування гуашшю. Можна залишити так. Тільки бажано обробити або ПВА або матовим лаком. Або.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (бісер) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-f6db6bbe.jpg)
Обліпити тестом. Не знаю може так хтось теж робить, але для себе я першовідкривач :-) Солоне тісто я робила як густа сметана, потім брала на палець і обмазують стовбур і гілки. Де треба поправляла зубочисткою. Якщо чесно, то спочатку я на вулиці знайшла кору дерева і думала вдавлювати в тісто для структури, але як виявилося цього не треба. Тісто саме лягало просто на відмінно, створюючи структуру кори. Ну і в кінці фарбування і закріплюємо або ПВА або матовий лак. Ще хочу додати, що на опуклих місцях я після висихання фарби мокрою пензликом змивала трохи фарби, це для додання обсягу.
![Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів (бісеру) Осіннє дерево з бісеру, країна майстрів](https://images-on-off.com/images/116/osenneederevoizbiserastranamasterov-b4cfdc35.jpg)
Ну наостанок. Блюдце у мене від горщика для квітів (можете не вірити, але пофарбувала я його чорним лаком для нігтів, знайшла його в засіки але на диво не засохлий). На дно поклала теж тісто і поставила дерево і лавку. Як підсохнуло змастила силіконом, в Ашані купила камінчики і засинала. Для лавки за основу взяла палички для суші, а верх з килимка для приготування суші. Пофарбувати червоним кольором мені порадив чоловік, ну а для колоритності основу я пофарбувала чорним (тільки фарбуєте спочатку основу, а потім приклеюйте верх і фарбуєте. Я не думала про фарбування спочатку, тому склеїв все, а потім складно було фарбувати)
P.S. Може хто помітив, що у мене листочки спочатку йдуть округлої форми, а в кінцевому варіанті інші, це я їх здавила. Мені тек здалося симпатичніше.
Якщо кому все це стане в нагоді я буду рада. Бажаю всім удачі!