Росія - канада як не треба грати в хокей - спорт - новини санктрпетербурга

Фінальний матч Росія - Канада називали фіналом мрії. Від цієї вивіски зазвичай чекали чогось фантастичного і надпринципову. На жаль, але в підсумку все обернулося грою в одні ворота, в наші. Канадці творили в нашій зоні що хотіли, і за 60 хвилин накидали головному герою півфінального матчу з США голкіперу Сергію Бобровському шість шайб. У наших же хокеїстів сил вистачило лише на один гол престижу.

Фінальний матч Росія - Канада називали фіналом мрії. Від цієї вивіски зазвичай чекали чогось фантастичного і надпринципову. На жаль, але в підсумку все обернулося грою в одні ворота, в наші. Канадці творили в нашій зоні що хотіли і за 60 хвилин накидали головному герою півфінального матчу з США голкіперу Сергію Бобровському шість шайб. У наших же хокеїстів сил вистачило лише на один гол престижу.

Керівництво збірної Росії перед цим матчем було сповнене впевненістю у своїй силі, і судячи з їх промов, золоті медалі були у нас в кишені.

- Цій команді все по плечу, - говорив генеральний менеджер збірної Андрій Сафронов в ефірі телеканалу «Росія 2». - Вона вчора грала в такий терплячий-терплячий хокей. І перемагає найсильніший. Ми йдемо вперед, чекаємо фінал. Нехай нас бояться канадці. Ми проаналізували всі. Чи не маємо права на помилку.

З перших хвилин команди почали грати в двосічний хокей, але якщо у канадців все атаки виходили осмисленими і чіткими, то росіяни в нападі діяли трохи сумбурно і невпопад. Але, як виявилося, це був тільки початок. Поступово «кленові листки» почали додавати, і до середини першого періоду стало складатися враження, що наші грають в меншості. До десятій хвилині перевага канадців за кидками було вже 6-3. Як і в матчі з США, суперник з легкістю накручував росіян в їх же зоні, майже кожну комбінацію закінчуючи небезпечним кидком. На щастя, за добу Бобровський не розгубив феноменальну форму, завдяки якій вивів свою команду в цей фінал.

Канадці тим часом продовжили граючи обігравати росіян, і в кінці кінців це призвело до забитій шайбі. На 19-й хвилині після кидка Тайлера Енніс боротьбу у Миронова на п'ятачку виграв Коди Ікін, він же відправив шайбу в наші ворота. Тим самим суперник довів, що Бобровський не всесильний.

На початку другого періоду Миронов знову став винуватцем пропущеної шайби. Наш 19-річний захисник не встиг за Енніс, і канадець, викотився з-за воріт, проштовхнув шайбу у ближній кут. Трохи пізніше росіяни пропустили і третій - Еберле точним пасом з-за воріт знайшов самотньо стояв перед нашими воротами Кросбі, і той впритул розстріляв Бобровського. Тут же підопічні Знарока пропустили і четверту шайбу. На цей раз завинив Ковальчук: капітан нашої команди впав з шайбою в чужій зоні, канадці підхопили снаряд і втекли в контратаку. Точний кидок завдав Сегін - 0: 4.

І начебто нічого особливого канадців не робили, ніяких суперхитрість комбінація не розігрували, але вони завжди і всюди виявлялися першими. Росіянам зрідка вдавалися контратаки, але до акцентованих кидків справа не доходила.

Чи жарт, згідно з офіційною статистикою, за п'ять хвилин до кінця другого періоду у нашої команди не було жодного кидка у ворота. У будь-якому іншому випадку можна було б засумніватися в правильності підрахунків, ну або вирішити, що щось там у статистиків зламалося, але, дивлячись на гру збірної, розумієш, що і техніка, і статистики були в повному порядку, чого не скажеш про російських хокеїстів. Було повне враження, що дворова команда грає проти професіоналів, і третій період в цьому сенсі нічого не змінив. Все ставало тільки гірше і гірше.

На 48-й хвилині пішов Тихонов, і канадцям треба було всього кілька секунд, щоб реалізувати чисельну перевагу - Кросбі відпасував Жиру, той з ходу кинув і забив п'яту шайбу. Через хвилину дійшла черга помилятися і до Бобровського - наш голкіпер не зміг утримати шайбу, пущену Маккіннон, і рахунок став уже 0: 6.

Єдине, на що вистачило сил у росіян в час, що залишився, - закинути шайбу престижу на 53-й хвилині. Малкін підправив снаряд після кидка Мозякин з середньої дистанції. На більше наша команда виявилася не здатна. У підсумку матч так і закінчився з рахунком 1: 6 на користь канадців, а це навіть гірше гри на Олімпіаді у Ванкувері, коли росіяни поступилися канадцям 3: 7. Втім, президент ФХР Владислав Третьяк незадовго до фінального матчу говорив, що срібні медалі теж будуть успіхом, так що з повним правом можна сказати, що чемпіонат світу закінчився для нас успішно. У всьому ж потрібно шукати позитив.

Артем Кузьмін, «Фонтанка.ру»

Zabor: ти сам-то з якої системи, товариш?

Трам хамвайний: Ясно взяли, але в матчі грають чотирма трійками, мінімум трьома, а у нас друга магнитогорская з самого початку розвалилася - Заріпова вибили. однієї то мало

Подивилася фільм Слава (Фетисов) після матчу. Всі прізвища як пісня. Згадала як з мамою десь в 70-х роках минулого століття, коли наша збірна виграла у канадців за кілька секунд до закінчення зустрічі, ми кричали як божевільні на всю квартиру. Ось як грали, що до сих пам'ятаю ці фантастичні емоції. Спасибі вам, хлопці, шістдесятих -семідесятих - безсрібників. І не треба лаяти нинішніх - срібло це теж непогано. А ми ще знову будемо чемпіонами, я в це вірю.

Убожество.убожество. породжене Газпромом..Где Великі Панарін, деньгійчукі, Дадонову і інші герої, а. А вони в Ж ***** ПЕ. Жеріть продукт, створений вашою системою. Тільки патріотичним квасити не захлиньтеся.