Всім привіт! Біржі були, є і будуть. Кожен 2-й фрілансер знаходить свої перші проекти саме там. На ринку віддаленої роботи з'явилися лідери, які залучають більшість замовників і фрілансерів відповідно.
Про це і поговоримо. Freelance або Weblancer: яка з цих бірж краще? Де починати працювати новачкам? Де можна зірвати непогані гроші відбувся фрілансерам? Порівняємо і подивимося.
Перспективи для новачків
Отже, що бачать новачки, коли приходять на біржу вперше:
Веблансер: для ознайомлення з роботою біржі безкоштовно надається початковий тариф, який можна активувати один раз після реєстрації. Кількість заявок - 50 штук. Роботи на сайті достатньо, конкуренція присутня.
Висновок: дешевше почати працювати на Веблансере. Але, Фріланс буде вам хорошою школою, якщо ви почнете саме з цього ресурсу.
Де працюєш, досвідчений фрілансер?
Багато хто скаже, що зареєстровані на обох біржах, але вважають за краще якусь одну. Це нормально, адже метання з боку в бік набридає. Знову ж рейтинг краще напрацьовувати на одній біржі, з часом починає спрацьовувати сарафанне радіо.
Але все ж? Де більше фріланс?
Знаю затятих прихильників Фрі-Ланса. Вони зазнали всі зміни і залишилися працювати. Інші знайомі працюють тільки на Веблансере і теж добилися успіхів, певного рівня професіоналізму і продовжують успішно працювати.
- море проектів за різними напрямками
- всі проекти проходять через Угоду без ризику
- дешеві тарифи
- зручний інтерфейс
- менше проектів
- рейтинг: вага кожної угоди падає на 4% щомісячно
Також, можливо ви чули, що ці біржі негласно ділять за територіальною ознакою: на Веблансере більше працює фрілансерів з України, на фрілансі - з Росії. Статистику по інших країнах сказати не можу.
Отже, де ж краще працювати? Скажу так, для новачка, щоб зрозуміти, що таке фріланс і як працювати на біржах підійде Веблансер. Може бути, ви там і залишитесь. Для тих, хто вже визначився з напрямком фрілансу, впевнений в своїх силах вигідніше працювати на Фрі-балансі. рибка там все-таки більший водиться.
А ви згодні з моєю думкою? Нижче пишіть, на якій біржі працюєте і чому?
Дякую, що завітали сьогодні, всім бажаю успіхів!
Рекомендую до прочитання: