Росія - Білорусь - 3: 0
Фінал.

Дмитрієв. 17-річний захисник
московського «Торпедо» В'ячеслав Дмитрієв підписав контракт з лондонським «Арсеналом». На Дмитрієва, який в складі
збірної Росії виграв турнір пам'яті Гранаткіна, також претендували туринський «Ювентус» і московський «Спартак». До кінця літа
Дмитрієв виступатиме за «Торпедо», після чого перейде в стан «Арсеналу». За перший рік в складі лондонського клубу
Дмитрієв отримає £ 300 тис.

Савін. Форвард «Амкара» Євген
Савін офіційно став гравцем «Крил Рад». Футболіст підписав з клубом чотирирічний контракт і в найближчі дні
приєднається до своєї нової команди. У качесте головний аргумент свого переходу саме в самарський клуб Савін назвав
можливість попрацювати з Леонідом Слуцьким.

Італія. У недільній частині чергового туру серії А основна увага була прикута до матчу «Мілан» - «Наполі». Протистояння цих суперників
веде відлік ще з тих часів, коли кольори неаполітанського клубу захищав Дієго Марадона. У «россонері» справи в чемпіонаті поки
складаються не кращим чином, але з «Наполі» підопічні Карло Анчелотті впоралися. У першому таймі неаполітанці ще якось
пручалися, забивши у ворота господарів два м'ячі і стільки ж отримавши у відповідь, а в другій половині матчу атакуючий бразильський
трикутник «Мілана» (Кака - Пато - Роналдо) провів у ворота суперника три м'ячі. «Рома» та «Інтер» домоглися
непростих гостьових перемог над «Аталантою» і «Сієною».

Іспанія. Перемігши «Леванте» зі
рахунком 2: 0 мадридський «Реал» зберіг семиочковою перевага над конкурентами. Майже 80 хвилин «галактікос» не могли
вразити ворота слабшого суперника і навіть могли пропустити, але необережність одного з захисників господарів, котрі зіграли
рукою в своїй штрафній, дозволила мадридцям вийти вперед. З «точки» не схибив Ван Ністелрой. Він же в самому кінці матчу
закріпив успіх «Реала». Перебуває в глибокій кризі «Валенсія» непогано виглядала в Мадриді, особливо в другому таймі. але
взяти очок команді Рональда Кумана не вдалося. Помилкою воротаря Тімо Хільдебранд скористався форвард «Атлетіко» Агуерро, а його партнери зуміли зберегти переможний рахунок.

Едмілсон. Непогане почуття гумору проявили гравці «Барселони», подарувавши своєму одноклубнику Едмілсон живу чорну вівцю. Нагадаємо, місяць тому Едмілсон зробив заяву про те, що всередині колективу є «чорна вівця, яка шкодить клубу». Кого мав на увазі бразилець - достеменно невідомо, проте, як стверджують інші гравці, Едмілсон трохи перебільшив.
Коли команда зібралася, щоб обмінятися різдвяними подарунками, футболісти урочисто презентували Едмілсон чорну вівцю.