З Латвією зіграли на добивання - спорт - Коммерсант

З Латвією зіграли на добивання

У понеділок хокеїсти збірної Росії провели черговий яскравий матч на чемпіонаті світу і впевнено розібралися з Латвією - 5: 0. Вони здобули третю перемогу поспіль з сухим рахунком і як і раніше не знають поразок на турнірі в Кельні. Перед заключною грою попереднього раунду зі збірною США команда Олега Знарка займає перше місце в групі А.

«Ми бачили, що Латвія на рівних грала зі Швецією і США. Реалізуй вона свої моменти, зовсім інший був би результат, - зазначив тренер збірної Росії Харійс Вітоліньш.- Дуже швидкісна команда. Я б сказав, Латвія грає в канадському стилі, так що нас чекає серйозний матч. Взагалі добре, що ми закінчуємо груповий етап двома матчами з Латвією та США. Це допоможе нам в тонусі підійти до чвертьфіналу ».

До речі, Хартлі чи то жартома, чи то всерйоз зробив наступну заяву: «Я дивився матчі збірної Росії і не побачив у неї слабких сторін, нічого, на чому ми могли б зіграти. Може, хтось мені підкаже, де у цієї команди слабкі місця? ».

Втім, прибалти спробували нав'язати жорстку боротьбу і російській команді. Інша справа, що це не вийшло. Уже в першому періоді в їх ворота залетіли дві шайби: захисник Богдан Киселевич кидком від синьої лінії відкрив рахунок, а нападник Іван Телегін вдало зіграв на добиванні. У другій двадцятихвилинці росіяни забили ще два голи: Владислав Намісників реалізував більшість, а потім відзначився Микита Кучеров, і обом асистував їх новий партнер по ланці Панарін. До слова, він віддав результативну передачу і Киселевич. Таким чином, форвард «Чикаго Блекхокс» повернув собі лідерство в списку кращих бомбардирів чемпіонату - зараз у нього 13 балів за системою «гол плюс пас». У третьому періоді основні події також відбувалися в зоні збірної Латвії. Захисник Антон Бєлов, виконуючий обов'язки капітана після травми Сергія Мозякин, покарав суперника за порушення правил і тим самим підвів підсумок матчу - 5: 0.

Здобувши шосту перемогу поспіль і набравши 17 очок, російські хокеїсти знову піднялися на перше місце в групі. Однак тепер його потрібно відстояти в протистоянні з американцями (15 очок), яке відбудеться у вівторок.