Заява Ультрас Динамо Київ
Заява Ультрас Динамо Київ з приводу так званого «об'єднаного турніру»
![Заява ультрас динамо киев (ультрас) Заява ультрас динамо київ](https://images-on-off.com/images/158/zayavlenieultrasdinamokiev-29d74577.jpg)
Ця серія ігор позиціонується її організаторами як «об'єдіньонній турнір» заради оцінки, зокрема, глядацького інтересу та телевізійних рейтингів до можливого спільного чемпіонату України та Російської Федераціі.Несмотря на те, що «Динамо» Київ є найбільш титулованим клубом колишнього СРСР та незалежної Україна, наша позиція щодо заснування «спільного чемпіонату», чи будь-яких рухів до цього, завжди була, і є чітко отріцательной.За час проведення окремих чемпіонатів Росії та України, футбол в наших країнах дост г великого розвитку і поширення. Чемпіонами Росії ставали 6 різних клубів, України - 3 різні клуби. Але найголовніше - клуби з міст та містечок, які в радянські часи навіть не мріяли про виступи в Європі, отримали можливість грати з кращими клубами Європи. Вболівальники з Донецька і Казані, Полтави та Самари, Львова та Санкт-Петербурга змогли на своїх стадіонах міст побачити майстрів гри світового рівня, які за часів СРСР приїздили на матчі переважно до Києва чи Москви, а команди з інших міст лише іноді отримували право грати в єврокубках. Та й досягнення клубів з наших країн у євротурнірах за час проведення незалежних чемпіонатів високі і мають тенденцію до зростання, завдяки чому в цьому сезоні від України і Росії в Лізі Європи і Лізі Чемпіонів візьмуть участь по 6 клубів - широке представництво мають лише Англія, Іспанія та Німеччина. Завдяки проведенню чемпіонатів Росії та України, вболівальники з багатьох регіонів змогли побачити змагання своїх команд на найвищому національному рівні.
Ми закликаємо всіх справжніх уболівальників своїх клубів, і всіх прихильників незалежних національних чемпіонатів України та Росії приєднатися до нашого бойкоту, і утриматися від відвідування цих ігор. Ми проти політично-комерційних акцій, замаскованих під футбольні матчі. Нехай і далі існують і міцніють потужні незалежні національні чемпіонати України та Росії, а наші клуби зустрінуться у фіналі Ліги Чемпіонів!
![Заява ультрас динамо киев (Заява Ультрас Динамо) Заява ультрас динамо київ](https://images-on-off.com/images/158/zayavlenieultrasdinamokiev-10171789.jpg)
![Заява ультрас динамо киев (київ) Заява ультрас динамо київ](https://images-on-off.com/images/158/zayavlenieultrasdinamokiev-7f032bfb.jpg)