Зеніт переконливий тріумф команди Манчіні

Довгоочікувана подія трапилася за 10 хвилин до кінця першої половини: спартаківці в простій ситуації втратили м'яч на своїй половині поля, Дріуссі негайно відправив Кокоріна в прорив до воріт Реброва. форвард обіграв голкіпера і відкрив рахунок - 1: 0.
Відповідь "Зеніта" під кінець тайму вийшов хльостким і приголомшуючим: Смольников перехопив м'яч на чужій половині, віддав Дріуссі. і аргентинець викотив Єрохіну. який розібрався в епізоді майстерно - 2: 0.
Опинившись на межі прірви, москвичі побігли вперед з самого початку другої половини гри, однак замість позитивного ефекту від своєї активності отримали безліч найнебезпечніших контратак "Зеніту". В одній з них Шатов прицільно бив в дальній кут - на шляху встала п'ята захисника, позбавивши Олега найкрасивішого гола.
Засмучуватися довго не довелося: вже на 57-й хвилині Крішіто виявився хитрим в чужій штрафній і вніс м'яч у ворота буквально з метра, оформивши розгром - 3: 0.
Але і це було не все. Ледь не пропустивши від Промес. промахнувшись по порожніх воротах, петербуржці організували свій забіг вперед, в фіналі якого отримав передачу Кузя не залишив шансів Реброву ударом в "дев'ятку" - 4: 0.
"Зеніт" продовжував контратакувати, роблячи це більш ніж успішно, але на 70-й хвилині гості отримали право на цілком очевидний пенальті: Маммана сфолив на Зе Луїша. а Промес точно реалізував одинадцятиметровий - 4: 1.
Надії "Спартака" на повернення в гру жили ще сім хвилин - рівно до того моменту, як Крішіто! Не послухав крос на лінію воріт москвичів, де транзитом через Реброва м'яч залетів куди треба, 5: 1.
Після такого оговтатися гості не мали жодних шансів. А "Зеніт" на куражі легко втік вперед. У самій кінцівці пристрасті загострилися до межі, і Смольников разом з Луїзом Адріану після відкритого конфлікту вирушили відпочивати достроково. Ну а через півхвилини дозвіл на це отримали всі інші - фінальний свисток зафіксував переконливий тріумф команди Роберто Манчіні.