Факел »бився, але поступився

«Тамбов» (Тамбов) - «Факел» (Воронеж) - 1: 0 (1: 0) У стартовому складі «Факела» не було п'яти гравців основного складу, заліковує травму: Курилова, Каюмова, Ушакова, Садова та Алхазова. Каюмов, правда, з'явився на полі за 15 хвилин до фінального свистка, але його стан залишає бажати кращого. Не потрапив в заявку і досвідчений форвард Сердюк. А на вістрі атаки були висунуті молоді і не мають досвіду Мічуренков і Верулідзе.

«Тамбов» в нинішньому сезоні зіграв удома два матчі і здобув дві великі перемоги: 3: 0 - над «Спартаком-2», 5: 0 - над «Єнісеєм». «Факел», незважаючи ні на що, зіграв гідно. У його складі був помітний активний Шарифи, який на першій і останній хвилині першого тайму змусив здригнутися уболівальників. Один його удар в стрибку парирував воротар тамбовчан Вавилин, після другого м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Перша половина зустрічі залишилася за «Тамбова». Господарі поля свій єдиний гол забили на 22-й хвилині. Владислав Рижков, який народився і виховувався в Воронежі і грав в молодості в московському «Спартаку», вивіреним пасом вивів на забійну позицію Часовских, який в ближньому бою зумів переграти голкіпера воронежцев Федорова. Всі спроби господарів збільшити різницю в рахунку до успіху не привели: захисники «Факела» на цей раз зіграли куди більш впевнено, ніж в попередніх зустрічах, і збили атакуючий порив «Тамбова».

У другому таймі воронежці більше атакували, ніж захищалися, але їх підвела погана реалізація гольових моментів. Рахунок могли зрівняти і Хайманн, і Мічуренков, але першому не вистачило точності, а другого - холоднокровності. Останні півгодини «Факел» провів біля воріт «Тамбова», але відігратися так і не зумів. «Тамбов» як і раніше не пропускає будинку, а «Факел» - не забиває на виїзді. У чотирьох проведених поза рідного стадіону зустрічах воронежці жодного разу не змогли відправити м'яч у сітку чужих воріт. «Факел» зазнав третьої поразки поспіль і опустився на 18-е місце в турнірній таблиці.

Група аутсайдерів виглядає наступним чином. На останньому місці знаходиться «Тюмень» - 3 очки. Трохи вище - «Зеніт-2» - 4, «Факел» та «Ротор-Волгоград» - по 5, «Луч-Енергія», «Спартак-2» (Москва) і «Авангард» - по 7 очок. Причому москвичі і пітерці ще повинні зіграти між собою.

У лідируючій групі знаходяться «Крила Рад» і «Динамо» (Санкт-Петербург), які набрали по 16 очок. У «Балтики» - 15, у «Єнісей» - 14, у «Волгарь» - 13.

Результати матчів 7-го туру. «Хімки» - «Авангард» (Курськ) - 1: 1, «Томь» (Томськ) - «Волгарь» (Астрахань) - 2: 1, «Шинник» (Ярославль) - «Крилья Совєтов» (Самара) - 2: 3, «Динамо» (Санкт-Петербург) - «Олімпієць» (Нижній Новгород) - 3: 1, «Тюмень» - «Луч-Енергія» (Владивосток) - 1: 2, «Сибір» (Новосибірськ) - «Кубань» (Краснодар) - 2: 0, «Оренбург» - «Ротор-Волгоград» - 2: 2, «Балтика» (Калінінград) - «Єнісей» (Красноярськ) - 0: 5. Матч «Спартак-2» (Москва) - «Зеніт-2» (Санкт-Петербург) буде зіграний пізніше.

У Воронезькій області за добу зареєстровано 166 ДТП 14
У тому числі 117 - у Воронежі, 17 - на федеральних трасах, 32 - в муніципальних районах області. У семи ДТП постраждали люди. Всього тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали сім чоловік.

Засуджений житель Воронезької області, який збив на смерть водія, штовхає несправну машину 14
Водій штовхав свій «ВАЗ-21061» ззаду, за кермом сиділа 39-річна жінка. Слідом їхав «Volkswagen Passat».

Губернатор висловив свою підтримку воронезьким вокалісткам - учасницям шоу «Голос» 9
Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв привітав Софію Онопченко і Оксану Войтович з яскравим виступом на шоу «Голос» і продовженням участі в це популярному проекті Першого каналу.