Хет-трик Мессі вивів збірну Аргентини в плей-офф копа америка

Аргентині вдалося довести свою перевагу вже на 7-й хвилині. Після подачі Анхеля Ді Марії зі штрафного Ніколас Отаменді виграв верхову боротьбу і головою пробив у ближній кут. Швидкий гол дозволив Аргентині взяти контроль над грою. Через дві хвилини Отаменді міг оформити навіть дубль, але голкіпер збірної Панами впорався з дальнім ударом аргентинського захисника.

На 41-й хвилині стався самий неприємний для Аргентини епізод матчу. Анхель Ді Марія отримав пошкодження і змушений був залишити поле. На заміну вийшов Ерік Ламела, після чого стало зрозуміло, що Мессі якщо і з'явиться, то тільки після перерви. 5-разовий володар Золотого м'яча все-таки дебютував на цій Копе, з'явившись на полі на 61-й хвилині. Мессі вистачило півгодини, щоб сповна порадувати американську публіку.

Перший гол Ліонеля вийшов трохи курйозним. Гравець Панами намагався зіграти на винос, потрапивши при цьому в обличчя Ігуаїна. М'яч відскочив до Мессі, після чого нападник легко переграв воротаря, відправивши м'яч у кут. Другий гол вийшов набагато більш красивим. Ліонель Мессі вразив ворота збірної Панами прямим ударом зі штрафного. Своєю чарівної лівої Лео перекинув стінку і немов рукою поклав м'яч у ближню дев'ятку без шансів для голкіпера.

Збірна Аргентина з рахунком 5: 0 розгромила команду Панами і вийшла в чвертьфінал Кубка Америки. Ліонель Мессі зумів відзначитись хет-триком і тепер нападаючому залишилося забити один гол, щоб зрівнятися з Габріелем Батістутою за кількістю голів за збірну. Друге місце в групі D буде розігруватися в останньому турі в матчі між збірними Панами і Чилі.

НЕ пропустіть! Турнірна таблиця, статистика і новини Кубка Америки

Зрозуміло, що в клубі рез-т краще ніж у збірній, т.к.сигранность гравців в рази вище ніж в збірної. Але глворіть що в збірній він нічого не добився просто нерозумно, він і юніорський ЧС вигравав у складі альбісілести і ОІ, також є срібним призером ЧС, до звання кращого бомбардира сб Аргентини йому залишилося забити пару м'ячів і це по твоєму погане виступ за збірну?

Я не кажу. що це поганий виступ за збірну. Але у Габріееля Батістути результат то за збірну Аргентини краще буде.
І до короля ну не дотягує Мессі!

Незважаючи на чисельну перевагу албіселесте, гравці з «каналского» держави виглядали здорово аж до закінчення години гри.
А потім Аргі набули колосального перевага.
Можна претензії мати до суддівства, але це ніяк не принижує професійні навички Лео Мессі, в іспольненіі якого штрафний удар небезпечніше 11-метрового для будь-якого кіпера, не кажу вже про вміння як забивати, так і зробити моменти для однокомандніков.
Чи не вражав Ігуаїн - може бути запаморочливий сезон забрав у нього багато сил.