Копа америка-2018

Збірна Аргентини без проблем оформила собі путівку в чвертьфінал, розгромивши збірну Панами. «Альбіселесте» швидко повели в рахунку - Отаменді замкнув на дальній штанзі подачу Ді Марії зі стандарту. Забили і заспокоїлися. А ось панамці досить непогано огризались: Кинтеро кілька разів загострював гру, бив по воротах, а Ромеро не без зусиль відбив м'яч після удару Камарго зі штрафного. Але під кінець півгодини матчу «канальщікі» залишилися в меншості - абсолютно дурне друге попередження заробив Годой, незрозуміло навіщо ткнувшісь в обличчя Гайтан поруч з боковою лінією далеко від воріт. Ну і тоді все стало гранично ясно з результатом поєдинку, хоча забитих м'ячів довелося почекати.

Чилі - Болівія 2: 1
Голи: Відаль, 46, 90 + 10, з пенальті - Кампос, 61
Чилі: Браво, Ісла (Фуенсаліда, 76), Медель, Хара, Босежур, П.П.Ернандес, Чарлес Арангіс, Відаль, Орельяна (Пуч, 68), А.Санчес, Пінілья (Варгас, 58)
Тренер: Хуан Антоніо Піца
Болівія: Лампі, Егуіно, Сентено, Л.Гутьеррес, Сааведра, М.Бехарано, Р.Кастро (Кампос, 58), Мелеан, Арсе (Рамальо, 54), Смедберг-Даленс, Дук (Вейсага, 82)
Тренер: Хуліо Бальдівьесо
Попереджені: П.П.Ернандес 79 - Егуіно, 4, Кампос, 77, Л.Гутьеррес, 90 + 9, Вейсага, 90 + 9

Збірної Чилі, поки ще діючому володарю Кубка Америки, після поразки в першому матчі від Аргентини (1: 2) обов'язково потрібно було перемагати Болівію, яка, до слова, також програла в першій грі Панамі (0: 1). І ніби як проблем з набором трьох очок виникнути не повинно було, але не ті нині чилійці, ой не ті. Перемогу в підсумку вони таки здобули, але лише завдяки ну дуже сумнівному пенальті.

Перший тайм гри моментами особливо не порадував. Лише в його кінцівці «червоні» двічі небезпечно загрожували воротам болівійців. Спершу тук Ернандес потужно, але чуйна неточно пробив здалеку, а потім Алексіс Санчес після помилки захисту суперника з вигідної позиції пробив у Сентено, підстрахувати голкіпера на лінії воріт. Та тільки-но почалася друга половина матчу, як збірна Чилі повела в рахунку. Відаль перехопив м'яч у штрафний «зелених», віддав на Пінілья, отримав пас назад і пробив повз Лампі.

Команда Хуана Антоніо Піца після перерви заграла куди активніше, ніж до нього, проте розвинути успіх не вийшло. А там і ответка прилетіла - Кампос забив розкішний гол прямим ударом зі штрафного. Чилійці побігли вперед ще активніше і кілька разів були близькі, щоб забити другий м'яч. Лампі блискуче потягнув удар Санчеса зі стандарту, а потім ще і впорався з добиванням від Обдимаючи. Відаль, опинившись на газоні після зіткнення із захисником, бив з горизонтального положення з меж воротарського, але не влучив у кут, знявши паралельно м'яч з ноги набігаючого Алексіса.

Арбітр додав вісім хвилин до основного часу і на останній з них «червоні» отримали право на пенальті, який дуже скидається на вигадку арбітра - Санчес навішував у штрафну, але потрапив в Кампоса, трохи нижче плеча. При цьому Жасмані встиг заховати руку за спину, а тому про гру нею й мови навіть бути не може, але арбітр прийняв рішення, а Відаль впевнено реалізував 11-метровий. Йшла 10-я компенсована хвилина ... І при цьому у Болівії був шанс відігратися, проте Рамальо метрів з восьми пробив повз кута воріт.

Таким чином, Аргентина набрала шість очок у двох турах і гарантувала собі вихід з групи, причому з першого місця. Попереду у «альбіселеста» гра з Болівією, яка після матчу відправиться додому. Ну а Панами і Чилі в очній зустрічі з'ясовувати хто сильніший і хто гідний путівки в чвертьфінал. Звичайно, шанси чилійців виглядають краще, та ось тільки їх гра не дуже-то заслуговує добрих слів.