Нод з малювання в першій молодшій групі «заячі сліди»

Маргарита Куликовська
НОД з малювання в першій молодшій групі «Заячі сліди»

Мета: 1. Сприяти малювання слідів на снігу. використовуючи нетрадиційну техніку; розширювати уявлення дітей про диких тварин на прикладі зайця; розвивати у дітей бажання грати з дорослим в рухливі ігри простого змісту; формувати вміння відповідати на найпростіші запитання; виховувати інтерес до природи.

Демонстраційний матеріал. іграшковий заєць, заячі сліди з паперу. акварельний фарба.

Роздатковий матеріал. іграшка-заєць, гуаш білого кольору, тонований аркуш паперу з наклеєними заздалегідь силуетами ялинки, серветка, кисть, вода в баночці, маска зайця для гри.

Хід заняття:

-Прогулянка з хлопцями по зимовому лісі.

Як красиво навколо. Усюди білим-біла. Ой, подивіться, а що ж це на снігу? (Відповіді дітей). Правильно сліди. Це сліди зайця. Давайте підемо по його сліду і подивимося. куди вони нас приведуть.

І кого-небудь знайдемо. (Біля дерева знаходять іграшку-зайця).

Я зайченя маленький,

Ось такий молодецький.

Мені не холодно взимку

У теплій шубці хутряної.

- Хлопці, помацайте шубку. Яка шубка у зайчика (біла, пухнаста, м'яка, тепла)

Під кущика я сяду,

Спираючись під сосною,

Чи не побачить, не впізнає, звір мене лісової.

-А де голова у зайчика (показують) Яка вона (кругла)

-А це що (вушка) Вушка які (довгі)

-Хлопці, покажіть оченята, носик, ротик, лапки, животик, хвостик. Молодці які. Зайка з вами хоче пограти.

Гра «Зайка скаче по галявинці»

Які молодці, дивіться як весело стрибає зайчик. Хлопці, подивіться скільки слідів залишив наш зайка. Подивіться які вони маленькі.

- А сліди можна ще намалювати на папері.

- Проходьте за столи, я вам покажу, як ми сьогодні будемо малювати слідів не пензликом. а за допомогою пальчика (показ прийому малювання на дошці). Складаю пальчик, набираю фарбу, і прімаківаю його до аркуша паперу. Ось такий гарний виходить слід.

Діти виконують роботу, якщо не можуть, вихователь показує на своєму листі.

- Молодці хлопці! Подивіться скільки слідів ми з вами намалювали.

- А тепер давайте ми теж підемо і пострибати, як наші зайчики. Стриб-скок-стриб-скок.

Физкультминутка. «Зайчик білий сидить»

Зайчик білий сидить

І вухами ворушить.

Ось так, ось так,

Він вухами ворушить.

(Діти піднімають руки до голови і ворушать руками, як зайці вухами).

Зайчику холодно сидіти,

Треба лапочки погріти.

Треба лапочки погріти.

(Діти встають і плескають у долоні, а потім, хрещеним рухом рук, ляскають себе по плечах, роблять вигляд, що гріються).

Зайчику холодно стояти,

Треба зайчику поскакати.

Треба зайчику поскакати.

(Діти підстрибують на двох ногах на місці).

Зайчика хтось налякав,

Зайка стриб і поскакав.

(Діти розбігаються в різні боки).

-Хлопці, подивіться, зайчик сидить сумний. Що сталося з тобою? Давайте дізнаємося.

-Розкажи, хто тебе образив? Уявляєте, він говорить, що заблукав у лісі і не знає як потрапити додому. Допоможемо йому потрапити додому. Не журися зайка, йди по слідах в ліс і ти потрапиш собі додому.

-Хлопці, зайчик вам залишив подарунок. А який, зараз ви побачите самі:

Конспект НСД з малювання в першій молодшій групі «Горошок для півника» Мета НСД: Розвиток дрібної моторики у дітей молодшого віку за допомогою використання художньо-образотворчих матеріалів. Завдання.

Конспект НСД з малювання в першій молодшій групі «Чаювання» Пояснювальна записка На заняттях з образотворчої діяльності діти вчаться малювати і ліпити, дізнаються, як за допомогою олівця, пензля.

Конспект НСД з малювання в першій молодшій групі «Політ метеликів» Вихователь: Кашинская Марина Василівна Програмні завдання: Вчити дітей малювати візерунки на крилах метелика фломастером; вчити змінювати колір.

Нод з малювання в першій молодшій групі «заячі сліди»
НОД з малювання поролоновими стусанами і ватяними паличками в першій молодшій групі «Маленькі і великі сліди» РОСІЙСЬКА НАРОДНА ПЕСЕНКА «ВЕЛИКІ НОГИ ШЛИ ПО ДОРОЗІ ...». РИСОВАНИЕ МАЛЕНЬКІ І ВЕЛИКІ СЛІДИ (малювання поролоновими стусанами, ватяними паличками).

Заняття з малювання піском «Незвичайні сліди» Заняття 4. «Незвичайні сліди» Мета: - зниження психофізичного напруги, регуляція м'язового напруги, розслаблення. - навчити.

Схожі статті